המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום הממונים על חופש המידע, מקיימים את קונגרס חופש המידע - הקונגרס השנתי ה-24 לממונים על יישום חוק חופש המידע בישראל, ומתכבדים להזמינכם להשתתף וליטול בו חלק.

הקונגרס המקצועי ה-24 לממונים על יישום חוק חופש המידע בישראל

חוק חופש המידע: 
"לא יהיה ניצחון של האור על החושך כל עוד לא נעמוד על האמת הפשוטה, שבמקום להילחם בחושך, עלינו להגביר את האור" - א. ד. גורדון

הקונגרס ייערך ביום רביעי -  08/12/21
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב 

* הכנס ייערך בהתאם לתו הירוק


יועץ אקדמי: יעקב אלוש, מפתח תוכנת PIS לניהול פניות חוק חופש המידע;

הכנס ישרטט השנה בעזרת מומחים את הגבול שבין פניית ציבור לבין בקשה לפי חוק חופש המידע, ידריך את המשתתפים איך מונעים מבקשת מידע להפוך לתביעה משפטית? ואיך יוצרים תאום ציפיות בין מבקשי מידע לבין רשויות.

הכנס יביא סוגיות משפטיות חדשות וידון בסוגיה כיצד התנועה לחופש המידע והממונים על חופש המידע יכולים לעבוד ביחד?
קונגרס חופש המידע יארח את ד"ר יעקב לזוביק, גנז המדינה לשעבר, מרצה באוניברסיטת בר אילן וחוקר באוניברסיטת ניו יורק NYU, להרצאה מרתקת בשאלה: אם חובת האזרחים לדעת, למה כל כך קשה למנגנון לספר?

הדיון המרכזי של הוועידה יוקדש השנה להתמודדות הממונים עם האתגרים החדשים שנובעים מהקורונה, וכיצד יכולים הממונים לתת טיפול אולטימטיבי בבקשות למידע גם בתקופה מאתגרת זו.
את הדיון בשיתוף הקהל תנחה עו"ד רבקי דב"ש, שעמדה עד לאחרונה בראש היחידה הממשלתית לחופש המידע שגם תרצה הרצאת מבוא לדיון המרכזי.
חברי הפאנל:
  • נועה דנאי- ממונה על חופש המידע, שירותי בריאות כללית
  • אירית ארמוני- ממונה על חופש המידע עיריית רמת גן
  • עו"ד רונן ניסים- הממונה על העמדת המידע לציבור, בנק ישראל
 
למשתתפים בכנס תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.


קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, יועצים משפטיים, ממונים על יישום חוק חופש המידע במשרדי ממשלה, גופי ממשל, רשויות מקומיות, צה"ל, ענף הבנקאות, קופות חולים, אוניברסיטאות וכל מי שהחוק חל לגביו.

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם: הירשם עכשיו

לרישום מקוון הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום בפקס הקליקו כאן