הקונגרס המקצועי ה-23 לממונים על יישום חוק חופש המידע בישראל


המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום הממונים על חופש המידע, מקיימים את קונגרס חופש המידע - הקונגרס השנתי ה-23 לממונים על יישום חוק חופש המידע בישראל, ומתכבדים להזמינכם להשתתף וליטול בו חלק.

הקונגרס המקצועי ה-23 לממונים על יישום חוק חופש המידע בישראל
22 שנים לחוק חופש המידע: 
"לא יהיה ניצחון של האור על החושך כל עוד לא נעמוד על האמת הפשוטה, שבמקום להילחם בחושך, עלינו להגביר את האור" - א. ד. גורדון

הקונגרס ייערך ביום שני -  15/03/21
במרכז הכנסים, מלון הרודס תל אביב 

* הכנס ייערך בהתאם לתו הירוק


יועץ אקדמי: יעקב אלוש, מפתח תוכנת PIS לניהול פניות חוק חופש המידע;

קונגרס חופש המידע יארח השנה את עו"ד רבקי דב"ש, ראש היחידה הממשלתית לחופש המידע לשעבר, להרצאה ודיון בהגדרת תפקיד הממונה , מיהו הממונה האולטימטיבי שיכול לענות על הדרישות של החוק, המנהלים ומבקשי המידע? לצד הצגת יתרונות התפקיד, וכיצד ניתן למקסם ולשפר את פעילות הממונה ברשות.

עו"ד גילי שפר, מומחית למשפט מינהלי, תציג קווים מנחים למתן תשובות לבקשות מידע לפי חוק חופש המידע ובכלל זה סקירת סוגיות משפטיות ופסיקות עדכניות בתחום חוק חופש המידע

עוד יעלה הכנס סקירות וניתוח מגמות חשובות בחופש המידע, העולות מניתוח הדו"חות השנתיים של הממונים. וכן הרצאת מומחה על השפעת הקורונה על הזכות למידע.

הכנס יינעל בהרצאה ודיון על עיקרי יישום חוק חופש המידע כמנגנון להנגשת הפעילות הציבורית וחיזוק השקיפות כולל תחזית לשנת 2021.

למשתתפים בכנס תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.


קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, יועצים משפטיים, ממונים על יישום חוק חופש המידע במשרדי ממשלה, גופי ממשל, רשויות מקומיות, צה"ל, ענף הבנקאות, קופות חולים, אוניברסיטאות וכל מי שהחוק חל לגביו.

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם: הירשם עכשיו

לרישום מקוון הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום בפקס הקליקו כאן