הקונגרס המקצועי ה-22 לממונים על יישום חוק חופש המידע בישראל


המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום הממונים על חופש המידע, מקיימים את קונגרס חופש המידע - הקונגרס השנתי ה-22 לממונים על יישום חוק חופש המידע בישראל, ומתכבדים להזמינכם להשתתף וליטול בו חלק.

הקונגרס המקצועי ה-22 לממונים על יישום חוק חופש המידע בישראל
21 שנים לחוק חופש המידע: 
"לא יהיה ניצחון של האור על החושך כל עוד לא נעמוד על האמת הפשוטה, שבמקום להילחם בחושך, עלינו להגביר את האור" - א. ד. גורדון

הקונגרס ייערך ביום שני -  16/12/19
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב יועץ אקדמי: יעקב אלוש, מפתח תוכנת PIS לניהול פניות חוק חופש המידע;

קונגרס חופש המידע יארח השנה את עו"ד שלומי בילבסקי- מ"מ ראש היחידה הממשלתית לחופש המידע, לדיון במעמד הממונה על העמדת מידע לציבור ברשויות הציבוריות. לצד תיאור וניתוח המגמות בחופש המידע כפי שהן עולות מהדו"ח השנתי של היחידה הממשלתית לחופש המידע.

ד"ר איריס סורוקר- שופטת בדימוס ומנהלת מקצועית של מרכז חת לחקר התחרות והרגולציה, תעלה על במת הדיונים את השאלה לאן מתקדמים עם חוק חופש המידע אחרי 21 שנות יישום...

עוד יעלה הכנס סוגיות משפטיות חשובות ועדכניות הנוגעות לתחום פעילותם ועבודתם של הממונים על יישום חוק חופש המידע ברשויות ובמוסדות ציבור.

הכנס יכלול לראשונה הרצאה ודיון בסוגיה כיצד לשמור על האיזון בין חוק הגנת הפרטיות והמידע לבין חופש המידע ויכלול הצעות פרקטיות של מומחה משפטי בנושא.

למשתתפים בכנס תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.


קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, יועצים משפטיים, ממונים על יישום חוק חופש המידע במשרדי ממשלה, גופי ממשל, רשויות מקומיות, צה"ל, ענף הבנקאות, קופות חולים, אוניברסיטאות וכל מי שהחוק חל לגביו.

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם: הירשם עכשיו

לרישום מקוון הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום בפקס הקליקו כאן